Nasza firma - TAXANTO

Kim jesteśmy i dokąd idziemy?

 

Działamy na rynku usług księgowych od 2002 roku. Jako firma z wieloletnią historią doskonale wiemy jak działają i rozwijają się firmy od momentu powstania, zarówno na podstawie własnych doświadczeń, jak i na podstawie doświadczeń naszych Klientów, którzy częstokroć są z nami od początku. Nasz rozwój to ciągłe powiększanie zespołu o kolejnych profesjonalistów oraz wdrażanie nowoczesnych  rozwiązań technologicznych. Wprowadzają one wiele udogodnień i rozwiązań, minimalizując czas i podnosząc komfort obsługi. 

Oferujemy księgowość dla różnych podmiotów, prowadzoną przez wykwalifikowanych i doświadczonych księgowych. Gwarantujemy fachową wiedzę w obsłudze zarówno doświadczonym spółkom, jak i  jednoosobowym przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie. Taxanto sprawi, że Twoja firma prawidłowo rozliczy się z podatków, ale ponadto zdobędzie nowe narzędzia ułatwiające zarządzanie przedsiębiorstwem.

Do dyspozycji Państwa jest grupa wykwalifikowanych księgowych. Możemy się z Państwem spotkać w gdyńskim biurze, on-line lub omówić interesujące Państwa zagadnienia przez telefon. Dokumenty przyjmujemy osobiście lub poprzez dedykowaną platformę. Jest to bezpieczny sposób wysyłania rachunków, które po weryfikacji przez opiekuna trafiają do zaksięgowania. W każdej chwili macie Państwo wgląd w swoje wydatki.

Siedziba i biuro mieści się w centrum Gdyni. Widok na horyzont morza inspiruje nas do wielu śmiałych i odważnych planów na rozwój. Pracujemy nad budową sieci oddziałów Taxanto na terenie całej Polski. Jeśli chcesz nawiązać współpracę  zapraszamy do kontaktu.

Taxanto
tel. 58 712 16 10
t.jankowska@mr24.pl

 

 

 

 

Nasz zespół

Teresa
Jankowska

Główny księgowy

Małgorzata
Mokwa

Księgowa

Marzena
Stefaniak

Księgowa

Anna
Brzeska

Kadry