Obsługa systemu online

Wprowadzona przez Taxanto platforma do zarządzania dokumentami online odpowiada na obecne potrzeby firm i osób, które szanują swój czas oraz mają nowatorskie podejście do życia. To idealne narzędzie doskonalące organizację pracy i prawidłowy obieg dokumentów.

Każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do aplikacji umożliwiającej wystawianie i księgowanie faktur. W panelu klienta są one właściwie skatalogowane i dostępne dla księgowości. Pod koniec każdego miesiąca w module rozliczeń znajdą Państwo podsumowanie miesięcznych obrotów, wyniki finansowe, informacje o podatkach i składkach ZUS. Dedykowany księgowy ma wgląd do teczek personalnych Państwa pracowników, gdzie na bieżąco może uzupełniać i analizować ważne dokumenty oraz informować o terminach badań lekarskich czy szkoleń bhp. Dzięki danym umieszczonym w cyfrowej chmurze macie Państwo dostęp do swoich dokumentów przez całą dobę.  

Cyfrowa platforma Taxanto automatyzuje  bardzo wiele zadań, które do tej pory zabierały cenny czas. Zaoszczędzone godziny proponujemy przeznaczyć na rozwój biznesu lub po prostu na relaks. Program na bieżąco kontroluje, czy procesy są właściwie wykonywane. Możecie Państwo kontaktować się z Waszym księgowym poprzez dedykowany kanał komunikacji w platformie lub telefonicznie. Zespół Taxanto jest do Państwa dyspozycji w godzinach pracy, tj. w godz. 7.00-17:00Co zyskuje klient:

Program do wystawiania faktur i bezpieczne archiwum dokumentów 24h/dobę
– Klient ma możliwość wystawiania wielu rodzajów faktur (VAT, zaliczek, korekt) i wysłania ich mailem bezpośrednio do kontrahenta. 
– Funkcja szybkich płatności, czyli bezpieczne i wygodne przelewy online, dzięki którym odbiorca faktury może błyskawicznie ją opłacić.
– Archiwum dokumentów zawsze pod ręką.

Historia rozliczeń księgowych online
– rozliczenie każdego miesiąca przesyłane przez panel komunikacji
– historia wyników firmy, należnych podatków oraz składek ZUS.
– kontrola płatności podatków i składek ZUS – automatyczne przypomnienia na maila lub komunikaty push, dzięki którym  Klient nie spóźni się z wymaganymi płatnościami.

Przepływ dokumentów bezpośrednio do Taxanto
– Przekazywanie dokumentów przez platformę Taxanto jest znacznie szybsze i bezpieczniejsze niż dostarczanie ich osobiście, tradycyjną przesyłką pocztową czy drogą mailową.

Baza dokumentów kadrowych – e-teczki pracownicze
– W systemie cyfrowej księgowości Taxanto jest wydzielona przestrzeń na dokumenty dotyczące akt osobowych pracowników (umowy, aktualne zaświadczenia, wnioski urlopowe czy badania) z podziałem na Teczki A, B, C i D. – Taxanto może załączać przygotowane listy płac lub inne dokumenty- dzięki temu są pod ręką 24h/dobę.

Bieżący bilans zysków i strat
– System, w oparciu o faktury sprzedażowe i kosztowe, na bieżąco prezentuje Klientowi szacunkowy wynik jego firmy w danym miesiącu. Dzięki temu, w każdym momencie miesiąca ma On wgląd w zyskowność firmy.

Odczytywanie i import wyciągów bankowych w programie księgowym
– System cyfrowej księgowości Taxanto odczytuje nie tylko dane z faktur, ale również transakcje pochodzące z wyciągu bankowego lub potwierdzenia przelewu. Wyciąg pobrany w formacie PDF bezpośrednio z bankowości elektronicznej, zamieniany jest na listę poszczególnych transakcji.